Aktualności

nasze bieżące aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Kategorie: Aktualności,Wydarzenia

Witajcie!

Przypominamy o najbliższych wydarzeniach, które ogłoszone zostały jakiś czas temu, ale mogły umknąć Waszej uwadze ze względu na sporą liczbę wiadomości.

Poniższe punkty zawierają odnośniki do danych wpisów, zawierających informacje na temat ogłaszanych wydarzeń.

Widzisz coś interesującego dla siebie? Nie wiedziałeś o tym wcześniej, a jesteś zainteresowany/a? Klikaj!

  • 09 czerwca odbędzie się turniej piłkarski organizowany przez zaprzyjaźniony ośrodek terapii dla narkomanów w Pławniowicach. Nasza drużyna – Prawda Ostateczna – wybiera się po zwycięstwo! Zawodników wspierać można zarówno podczas najbliższego treningu, jak i wybrać się z nimi do Gliwic  i być świadkiem zdobywania przez nich trofeum! Wyjazd sprzed siedziby Zakładu!

  • 15 czerwca rozpoczyna się wyjazdowy Trening Rozwoju Osobistego w Żabnicy – Płonem dla absolwentów naszej terapii DDA/DDDR! Zapisy trwają, jeśli jesteś zainteresowany/a, skontaktuj się jak najszybciej ze swoim terapeutą osobistym!

  • 22 i 23 czerwca Krzysztof i Mariusz zapraszają naszych uzależnionych pacjentów na Warsztaty Pracy Nad Poczuciem Winy !

  • Wciąż jeszcze są wolne miejsca na Wczasy Terapeutyczne w Bodakach! Wszyscy chętni proszeni o zgłaszanie się do organizatorów – Lecha, Mariusza i Anieli!

Wszystkie te oraz inne zbliżające się wydarzenia można śledzić w naszym kalendarzu – zarówno tym po prawej stronie Strony Głównej, jak i na samej stronie Kalendarz Spotkań. Zapraszamy!