Aktualności

nasze bieżące aktualności

Zwycięstwo Prawdy Ostatecznej!

Kategorie: Aktualności,Wydarzenia

Zwycięstwo!

Nasza wspaniała drużyna – Prawda Ostateczna – powróciła w niedzielę z gliwickiego VI Turnieju „Wybierz Piłkę” organizowanego przez Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Trzeźwego Stylu Życia „Szansa”

JAKO JEGO ZWYCIĘZCA!

Zdjęcie0134
Zdjęcie0136


Poniżej relacja nadesłana do nas z „Szansy”:

PUCHAR STOWARZYSZENIA „SZANSA” dla PRAWDY OSTATECZNEJ !
O godzinie 15:30 9 czerwca 2013 roku uroczystym wręczeniem nagród zakończyliśmy VI już edycję, toczonego w tym roku we wspaniałej, radosnej atmosferze Turnieju piłki nożnej sześcioosobowej „WYBIERZ PIŁKĘ !”.
Zwycięzcą tegorocznych zawodów został debiutujący w naszych rozgrywkach zespół PRAWDA OSTATECZNA reprezentujący Samodzielny Publiczny Zakład Terapii Uzależnień i Współuzależnienia z Siemianowic Śląskich, który w finale imprezy po niezwykle zaciętym i wyrównanym boju pokonał reprezentację KLUBU ABSTYNENTÓW KROKUS z Gliwic 2:1 !
Mamy zaszczyt ogłosić, że nieco wcześniej, po równie emocjonującym, bratobójczym rzec można pojedynku, Puchar za miejsce na najniższym stopniu podium wywalczyła drużyna gospodarzy turnieju SZANSA PŁAWNIOWICE pokonując zespół THE SENIORS (starsi neofici i kadra) w stosunku 3:1.
Każdy z 18 meczów rozegranych w turnieju powodował nagły skok adrenaliny a poziom dziewięciu drużyn, które występowały w zawodach składnia do następującej refleksji: Dlaczego na turnieju nie pojawił się żaden z wysłanników sztabu selekcjonera Reprezantacji Polski !?:)
Nasze zawody, tradycyjnie już odbywały się w formie rodzinnego pikniku.
Dzięki rewelacyjnej atmosferze jaką stworzyły zespoły, kibice drużyn oraz wszyscy obecni goście bawiliśmy się dnia 9 czerwca 2013 roku znakomicie! Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w tak wspaniałej zabawie !
Należy odnotować, że na pikniku bawiły się również nasze pociechy a Tytuł „Największej Nadziei Turnieju” powędrował do rąk najmłodszych adeptów „kopanej” – Tomka oraz Patryka z zespołu Prawda Ostateczna !
Prócz rywalizacji drużyn na boisku toczyła się również zacięta walka o nagrody indywidualne : Najlepszego Bramkarza, Zawodnika, Króla Strzelców imprezy oraz tytułu Największego Zakapiora imprezy. Dwa ostatnie zaszczyty przypadły w udziale reprezentantom Prawdy Ostatecznej, Tytuł Najlepszego Zawodnika zdobył napastnik Klubu Abstynentów Krokus, Najlepszym Bramkarzem imprezy okrzyknięto Golkipera Szansy Pławniowice.
Dziękujemy serdecznie za symboliczne prezenty Klubowi Abstynentów „Piątka” z Piekar Śląskich oraz reprezentacji Prawdy Ostatecznej z Siemianowic a także pozostałym drużynom, które brały udział w zabawie za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Z całego serca dziękujemy naszym solistom – Oliwii i Egonowi za oprawę muzyczną.
Tytuł w kategorii Najlepsi Kibice przypadł w udziale ex aequo sympatykom SZANSY PŁAWNIOWICE oraz PRAWDA OSTATECZNA !
Dziękujemy serdecznie Miejskiemu Zarządowi Usług Komunalnych w Gliwicach za udostępnienie boiska Orlik 2012 , wszystkim sponsorom, patronom oraz mediom raz jeszcze.

Do zobaczenia za rok…!


Pragniemy serdecznie pogratulować Wam – uczestnikom – Waszego zaangażowania.

Dziękujemy piłkarzom, których umiejętności dowiodły, że na trzeźwo można osiągać wspaniałe sukcesy!

Dziękujemy kibicom, których doping okrasił całą imprezę i którzy pokazali, że można bawić się i świętować bez chemii i dziadowskich zachowań!

Szczególne podziękowania dla naszego Prawdziwie Ostatecznego trenera – Krzysztofa – po prostu chyba za wszystko, od organizacji po osobiste zaangażowanie! 🙂

Dziękujemy „Szansie” za organizację i zaproszenie!

Było pięknie, cudownie – wiele sportowych emocji, pogody ducha i pozytywnej energii!

DZIĘKUJEMY JESZCZE RAZ I GRATULUJEMY!

Mariusz, Lech i reszta Zespołu SPZTUiW