Aktualności

nasze bieżące aktualności

Koncert charytatywny „Dla Izy” – sprawozdanie

Kategorie: Aktualności,Relacje,Wydarzenia

19.06.2016 roku, Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień „Trzeźwe Siemianowice” wraz z Samodzielnym Publicznym Zakładem Terapii Uzależnień i Współuzależnienia organizowało koncert charytatywny połączony ze zbiórką publiczną zarjetrowaną w MAiC pod numerem 2016/2243/OR.

Celem akcji było, oprócz rodzinnej zabawy podczas znakomitych występów artystycznych, wsparcie absolwentki naszej terapii DD  – Izy – w  walce z chorobą nowotworową, zarówno duchowo, jak i finansowo.

Z wielką przyjemnością informujemy, iż na konto Izy w Fundacji Onkologicznej Alivia Skarbonka (Adres TUTAJ – można dalej wpłacać!) wpłaciliśmy całą zebraną kwotę: 5670 złotych!

Serdeczie dziękujemy wszystkim przybyłym, szczególnie występującym (Hani i Marcinowi – inicjatorom idei koncertu, Angelice z grupą wesołych wyjców z treningu dla absolwentów terapii DD, Markowi, który przyjechał do nas niemal prosto z Albanii), Arturowi, który z wielką wprawą i humorem poprowadził aukcję, wszystkim darczyńcom licytowanych fantów, ekipie technicznej organizującej przestrzeń koncertową, gościom z Pławniowic, no i – oczywiście – Izie we własnej osobie!

Było cudownie, wzruszająco, zabawnie, rodzinnie, trzeźwo.

„Gdzie, jak nie tu?”