Aktualności

nasze bieżące aktualności

No i dalej – refleksje Dyrektora po pierwszym tygodniu spotkań społeczności on-line

Kategorie: Aktualności,DDA i DDDR,Grupa dla seksoholików,Grupy,Uzależnienie

No i dalej. W środę 08.04. odbyła się społeczność DeDeAowska.

Telekonferencja na zoom-ie. 22 pacjentów – od 13-letniego absolwenta Artiego, do Iwony po telefonicznym rozliczeniu 1 punktu Przewodnika „0”. Społeczność była międzynarodowa, o czym stanowiła Zoriana, przedstawicielka Ukrainy. 2 godziny nie wyjęte. Jedni radzą sobie znakomicie, inni mniej. Wszyscy zadowoleni ze spotkania. Cieszę się, że w ten sposób możemy Wam służyć. Zachęcam do zaproszenia innych DD. Spotykamy się ponownie 15 kwietnia o 17:00 (chęć uczestnictwa proszę zgłaszać na kontakt@uzaleznienia.siemianowice.pl).

P.S. Gratuluję wyjazdówce tak licznego udziału w spotkaniu. Wasze samodzielne spotkanie 18.04., o 10:00 na zoom-ie. Szczegóły wkrótce na Waszych mailach.

Weekendówka Lecha i Marka – 25.04., godz.10:00 – szczegóły wkrótce na Waszych mailach.


No i wczoraj, 9.04., ruszyliśmy ze społecznością seksoholiczną. Początki. Ze mną sześciu uczestników spotkania. Świetna jest świadomość, że mimo wszelkich ograniczeń, można służyć, pomóc, wesprzeć. Różnorodne sposoby radzenia sobie z głodem seksoholicznym, wymiana telefonów na wypadek potrzeby wsparcia. Następne spotkanie 16.04., godz. 17:00. Chęć uczestnictwa, jak pisałem wyżej, zgłaszamy na kontakt@uzaleznienia.siemianowice.pl .

Lech Cierpioł