Aktualności

nasze bieżące aktualności

Nowa organizacja pracy w zw. z pandemią COVID-19

Kategorie: Bez kategorii

Szanowni Pacjenci!

Od wczoraj Zespół merytoryczny i administracyjny pracuje na nowych zasadach – podzieliliśmy się na dwie grupy i pracujemy na przemian na Alei Młodych (1 zespół) i zdalnie (2 zespół) tak, by do czasu wygaszenia pandemii zagwarantować Wam ciągłość dostępu do naszych usług.

Nawet, gdyby jeden z zespołów wylądował na kwarantannie, drugi będzie wciąż mógł udzielać świadczenia i obsługiwać sekretariat.

Prosimy w związku z tym o wyrozumiałość w kwestii potencjalnych kłopotów komunikacyjnych – czy to związanych z mediami społecznościowymi (ostatnio dostaję dużo informacji/uwag dot. literówek w publikowanych materiałach) i e-mailem (jest ich około 5 razy więcej, niż w analogicznym czasie rok temu), czy z kontaktem telefonicznym z sekretariatem (mniej osób na miejscu = mniej osób odbierających telefony, których aktualnie w sekretariacie jest 3).

Liczymy na to, że z perspektywy Pacjenta niewiele się zmieni, dokładamy wszelkich starań, żeby tworzyć Wam warunki do efektywnego korzystana z naszej oferty tak, jak do tej pory.

Z wyrazami szacunku i ciepłymi pozdrowieniami

Dyrekcja, terapeuci i administracja SPZTUiW

SPROSTOWANIE:
Zakład wciąż pracuje zdalnie. Część terapeutów pracuje zdalnie z Alei Młodych, część pracuje z domu.