Aktualności

nasze bieżące aktualności

Porozumienie bez przemocy – zaproszenie na trening

Kategorie: Aktualności,Treningi

ZAPRASZAMY NA TRENING
„POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY”
CZYLI „JĘZYK SERCA” / „ŻYRAFY”
METODĄ MARSHALLA ROSENBERGA

Porozumienie bez przemocy jest zapomnianym językiem ludzkości – mową ludzi, którzy troszczą się o siebie wzajemnie i pragną żyć w harmonii. Za pomocą różnych technik, ale głównie samodoświadczania zademonstrujemy, jak w życiu codziennym można rozwiązywać problemy, które wynikają z nieumiejętnego komunikowania się.
Marshall B. Rosenberg, dr filozofii, twórca modelu komunikacji Porozumienia bez Przemocy jest z zawodu psychologiem i mediatorem. Od ponad trzydziestu lat podróżuje po świecie, w rejony dotknięte wojną, jak również do krajów, w których panuje pokój. Rozmawia z ludźmi i przysłuchuje się temu, co mają do powiedzenia. Jest autorem technik obowiązkowego kształcenia pracowników organizacji międzynarodowych
m.in. ONZ w tym UNICEF oraz pracowników różnych misji rządowych.


TRENING
„POROZUMIENIE BEZ PRZEMOCY”

26.10.13 sobota
23.11.13 sobota
30.11.13 sobota

godz. 10:00-16:00

Na kolejnych warsztatach realizujemy kolejne kroki metody, więc jeśli chcesz skorzystać z treningu- zadbaj o wolny czas w wyżej wymienionych terminach.
Omów swoją gotowość do udziału w tym treningu ze swoim terapeutą. Jeśli uzyskasz jego zgodę, zapisz się na liście uczestników w sekretariacie. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy – Ewy