Aktualności

nasze bieżące aktualności

Prawda Ostateczna wraca z pucharem za 3 miejsce!

Kategorie: Aktualności,Relacje,Wydarzenia

Oto relacja z turnieju słowami Michała – Gospodarza:

GLIWICE, 9.06.2014

SPRAWOZDANIE Z VII EDYCJI TURNIEJU „WYBIERZ PIŁKĘ !”.
PUCHAR STOWARZYSZENIA „SZANSA” dla KLUBU ABSTYNENTA PIĄTKA !

O godzinie 15:30 7 czerwca 2014 roku uroczystym wręczeniem nagród zakończyliśmy VII już edycję, toczonego tradycyjnie we wspaniałej, radosnej atmosferze Turnieju piłki nożnej sześcioosobowej „WYBIERZ PIŁKĘ !”.

Zwycięzcą tegorocznych edycji została bezapelacyjnie drużyna Klubu Abstynenta PIĄTKA z Piekar Śląskich, która w Wielkim Finale pokonała rewelacyjnie spisującą się w tegorocznej edycji drużynę Ośrodka Profilaktyki i Leczenia Uzależnień z Zabrza.

Nieco wcześniej, po niezwykle emocjonującym boju na najniższym stopniu podium stanął obrońca Trofeum z ubiegłego roku. W meczu o trzecie miejsce zespół „Prawdy Ostatecznej” reprezentujący Samodzielny Publiczny Zakład Terapii Uzależnień i Współuzależnienia z Siemianowic Śląskich pokonał po dramatycznym meczu w rzutach karnych zespół Szansy Gliwice (Neofici Szansy Pławniowice) w stosunku 7:6.

Wszystkie drużyny stworzyły tradycyjnie już rewelacyjną atmosferę świetnie się bawiąc i rywalizując zawzięcie, lecz w duchu fair play na boisku.
Paliwo do gry oraz dopingu dostarczała zawodnikom, gościom i kibicom ekipa odpowiedzialna za bufet, która dzielnie uwijała się w temperaturze wrzenia, zapewniając wszystkim uczestnikom naszej zabawy niezwykle silnych emocji związanych bezpośrednio z konsumpcją kiełbasek z grilla Nasze zawody, tradycyjnie już bowiem odbywały się w formie rodzinnego pikniku.

Jak donosił spiker zawodów na obiekcie w trakcie trwania zawodów na trybunach zasiadali liczni przedstawiciele oraz skauci wielu czołowych klubów piłkarskich z Polski jak z zagranicy 🙂

Prócz rywalizacji drużynowej tradycyjnie toczyła się walka o nagrody indywidualne. Aż trzy trofea powędrowały do rąk zwycięzców tegorocznej edycji- Klubu Abstynenta Piątka z Piekar Śląskich i tak: Najlepszych Strzelcem zawodów został bezkonkurencyjny Patryk, Najlepszym Bramkarzem Robert, a Największą Nadzieją Henio 🙂 – słowem „Piątka” spisała się na szóstkę!

Najlepszym zawodnikiem Turnieju „Wybierz Piłkę!” kapituła wybrała Grzegorza z zespołu FAMILIA, która nota bene okrzyknięta została wśród kibiców największą rewelacją zawodów.

Największym Zakapiórem zawodów została wybrana jednogłośnie Aneta z zespołu-a jakże-gospodarza turnieju-zespołu „Szansa Pławniowice”!

Odnotować należy także debiut w naszym turnieju zespołu Monar Zbicko, który po niezwykle zaciętych i twardych bojach musiał jednak uznać wyższość doświadczonych już w naszej imprezie rywali w grupowych.

Tytuł w kategorii Najlepsi Kibice przypadł w tym roku jednogłośnie sympatykom SZANSY PŁAWNIOWICE !:)

Dziękujemy serdecznie wszystkim dziewięciu drużynom, które wzięły udział w imprezie za stworzenie niepowtarzalnej atmosfery zawodów oraz świetną zabawę-musimy powtórzyć to w przyszłym roku!:)

Dziękujemy serdecznie Miejskiemu Zarządowi Usług Komunalnych w Gliwicach za udostępnienie boiska Orlik 2012 , wszystkim sponsorom, patronom oraz mediom raz jeszcze.

Do zobaczenia za rok!

GRATULUJEMY! 🙂