Aktualności

nasze bieżące aktualności

Uwaga! Tour de Pologne – utrudnienia do docieraniu do Zakładu

Kategorie: Aktualności,DDA i DDDR,Grupy,Współuzależnienie,Wydarzenia

Szanowni Państwo!

W związku z organizacją Tour de Pologne cytuję informację z Urzędu Miasta Siemianowice Śląskie:

Szanowni Państwo,już 13 lipca br. (środa) przez nasze miasto przejedzie po raz kolejny peleton kolarski 73. Tour de Pologne. Tym razem będzie to II etap tej prestiżowej imprezy.

Poza emocjami sportowymi będzie to również tradycyjnie związane z utrudnieniami w ruchu kołowym i pieszym dla mieszkańców. Dlatego też proszę Państwa o informowanie swoich najbliższych, znajomych, sąsiadów, aby informacja o ewentualnych utrudnieniach, a także o organizowanych imprezach towarzyszących dotarła do jak najliczniejszej grupy naszych mieszkańców.

Peleton kolarski przejedzie w Siemianowicach Ślaskich następującymi ulicami: Maciejkowicka, Orzeszkowej, Michałkowicka, Świerczewskiego (Lotna Premia na skrzyżowaniu z Jana Pawła II), Staszica, Waryńskiego, Kapicy, Niepodległości, Wróblewskiego, Telewizyjna, Plac Alfreda. Na tych ulicach w godzinach ok. 16.00 – do 17.00 zostanie wstrzymany ruch.

Proszę w związku z tym także przygotować się na utrudnienia przy powrocie do domu z pracy w dniu 13.07.2016 r. W załączeniu przesyłam ulotkę oraz plakat dotyczący utrudnień na siemianowickiej trasie Tour de Pologne a także informujący o imprezach towarzyszących na Rynku Miejskim po przejeździe kolarzy.Bardzo proszę osoby, które byłyby chętne do pomocy w zabezpieczeniu trasy Tour de Pologne w Siemianowicach Ślaskich, o kontakt z Wydziałem Kultury i Sportu mailowo k_nos@um.siemianowice.pl lub telefonicznie 32/7656292.

Jednocześnie zwracam się z prośbą o zamieszczenie na stronie internetowej oraz wywieszenie plakatu lub ulotki na placówce w miarę możliwości . Za co z góry dziękujemy!

Pozdrawiam i życzę Państwu miłego dnia.

Z poważaniem

Krzysiek Nos

W związku z powyższym prosimy o uważne przygotowanie się na utrudnienia w docieraniu na zajęcia grupowe oraz indywidualne oraz powrót do domu!

Poniżej zamieszczamy także plakat dostarczony przez UM.

Do zobaczenia i powodzenia!

ulotki