Aktualności

nasze bieżące aktualności

XII Zjazd DDA/DDDR – Starożytna Grecja – zaproszenie

Kategorie: Aktualności,DDA i DDDR,Treningi,Zjazdy

XII Z J A Z D

Dorosłych Dzieci – Żabnica Płone

26-27 listopad 2016r.

Zapraszamy absolwentów terapii pogłębionej i edukacyjnej DDA i DDDR  naszej firmy na zjazd w starożytnej Grecji /Żabnica, ul. Płone 34/.

Jak co roku ćwiczymy zdolność do spontanicznej zabawy, integrujemy się, demaskujemy własną nieatrakcyjność, rozwijamy pozytywne oczekiwania, likwidujemy poczucie odmienności i izolowania od innych ludzi, uzyskiwania zadowolenia, przyjemności, zaufania do Zeusa itp.

Inne nacje, niż ze starożytnej Grecji nie będą wpuszczone. Ilość miejsc noclegowych w warunkach kulturalnych /łóżko/ jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zaczynamy w sobotę o 12,00, kończymy obiadem w niedzielę o 13,00. Koszt 110zł, w tym koszty starożytnej imprezy greckiej w sobotę popołudniem, wieczorem i nocą. Można przyjechać w piątek /dodatkowo nocleg 35zł/. W piątek i sobotę do godz. 16,00 przygotowania – scenografia, menu greckie, program artystyczny na wieczór. Wszelkie wariackie pomysły mile widziane.

Gromowładny ZEUS ze świtą z Olimpu

Zgłoszenia wraz z info o Twoim nr telefonu i możliwościami transportowymi – kontakt@uzaleznienia.siemianowice.pl, 32 765 41 38, 606 699 674;

Proszę o szybkie ujawnienie się zgłoszonych rok temu organizatorów!