Aktualności

nasze bieżące aktualności

Zbiórka dla szkoły w Bodakach

Kategorie: Aktualności

Na obóz rodzinny, wczasy, jak kto woli, jedziemy do małej, wiejskiej szkoły w Bodakach. Od tego roku opiekę nad szkołą przejmuje Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bartne i Bodaki. Chodzi o to, że macierzystej szkole się to nie opłaca, a miejscowi chcą, aby małe dzieci miały w zerówce i klasach I-III  blisko do szkoły, aby miały język łemkowski, swoją religię.Naszym wsparciem dla tych działań jest pobyt w szkole, na naszych wczasach, zostawiamy pieniądze za noclegi i korzystanie z budynku.Możemy jednak pomóc dodatkowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogłaszam zbiórkę wszelkiego rodzaju materiałów plastycznych – kredek, farb plakatowych, mazaków, pędzli, bloków rysunkowych, plasteliny, kolorowej kredy, papier kolorowy – wycinanki, nożyczki /bezpieczne dla dzieci/, klej roślinny itp.Drugim artykułem są zabawki – tylko w bardzo dobrym stanie, lub nowe.Jeżeli chcesz wesprzeć naszą zbiórkę dla szkoły, to złóż swoje dary w sekretariacie Zakładu.
Lech Cierpioł

Patrzyłem na twarze i przypominałem sobie wiele życiorysów. Jedne sprzed 20 lat pracy, inne sprzed kilku dni, uzależnieni, współuzależnieni, DeDeAowcy i DeDeDerowcy.

Warto było.

Lech Cierpioł, Dyrektor Zakładu.